خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال پکیج

تورهای ترکیه ، دیدنیهای ترکیه | رزرو هتل ، بلیط ،زمینی ،هوایی ،قطار ترکیه

به دلیل سفرهای زیاد از ایران به ترکیه Turkey ، آژانسها و شرکتهای خدمات مسافرتی زیادی برگزار کننده و مجری مستقیم تورهای ترکیه میباشند.

در زیر جدیدترین پکیج تورهای ترکیه از آژانسهای مسافرتی مختلف را مشاهده میکنید که بعد از بررسی قیمت و چگونگی برگزاری تورها، میتوانید تصمیم بهتری را برای سفر خود بگیرید.

توضیح کوتاهی در باره ترکیه :

ترکیه از شرق با کشورهای ایران،آذربایجان ، ارمنستان، گرجستان و در جنوب شرقی با عراق و سوریه و در شمال غربی (یعنی بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه‌است. همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه، از باختر با دو دریای کوچک مرمره و اژه، و از جنوب باختر با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. دو تنگهٔ راهبردی بسفر و داردانل نیز در اختیار ترکیه ‌است.

 

ترکیه کشوری کوهستانی و نسبتاً پرباران است. ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حسّاس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی است و گذرگاه جنوب باختر آسیا و اروپا به شمار می‌آید و کشورهای بسیاری، به ویژه ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند.

با آمار سال ۲۰۱۳ ترکیه حدود ۷۶ میلیون جمعیت دارد. با این که حکومت ترکیه لائیک است ولی بسیاری از مردم هنوز به دین اسلام پایبند هستند و عید فطر و عید قربان در این کشور تعطیل رسمی است. همچنین در ترکیه حدود ۷۰٪-۷۵٪ درصد مردم ترک، ۱۸٪ درصد کرد و ۷٪-۱۲٪ را سایر باشندگان قومی ترکیه تشکیل می‌دهند. منبع و توضیحات کامل

تورهای ترکیه

ارسال نظر

برای نتیجه بهتر ، تور یا مطلب خود را جستجو کنید

یکتــــــاتوریـست پایـگاهی مناسب برای فعالان صنعت توریسم ایران

ثبت رایگان پکیج تورهای مسافرتی توسط آژانسها ، معرفی هتل ، ثبت اطلاعات توسط جویندگان کار و کارمند، اعلام آمادگی کارگزاران جهت خدمات رسانی

هم اکنون عضو شوید !

مطالب خواندنی