خبر

اطلاعیه یکتاتوریست

توجه

به درخواست تعدادی از همکاران و آژانسهای مسافرتی مبنی بر لغو عضویت از لیست ارسالهای روزانه بر آن شدیم تا به اطلاع کلیه کاربران و آژانسها و فعالان صنعت توریسم ایران برسانیم که از طرف سایت یکتاتوریست روزانه فقط ۱ ایمیل جهت اطلاع رسانی از آخرین پکیجهای ثبت شده در سایت و اخبار گردشگری برای کاربران ارسال می شود، که به درخواست شما در هر زمان امکان لغو عضویت و عضویت مجدد وجود دارد.

متاسفانه افرادی ناآشنا با مفهوم ایمیل مارکتینگ با ایجاد گروه های گوگل و یا از طریق  پنل ارسال ایمیل گروهی روزانه تعداد زیادی هرزنامه (spam)  را روانه اینباکس کاربران میکنند که این امر باعث تداخل در کار بسیاری از افراد و شرکتها شده ، به گفته  کاربران تعداد این هرزنامه ها به ۳۰ ایمیل در روز هم میرسد که ۹۰% آنها تکراری بوده و در روزهای قبل نیز آنها را دریافت کرده بودند.

به همین دلیل جهت تفکیک این امر از این پس ایمیل های ما با نام ”  یکتاتوریست ایران  ” برای شما ارسال خواهد شد و ایمیل هایی با نام مشابه مانند yekta tourist  وغیره … متعلق به ما نخواهد بود.

تصوراین موضوع برای ما نیز ناراحت کننده است که فقط دو روز از آخرین ورود شما به حساب ایمیلتان گذشته باشد و بعد از ورود برای یافتن یک ایمیل کاری مهم مجبور شوید دقایقی را به جست و جو بین هرزنامه ها بپردازید.

اما نگران نباشید چنانچه تا کنون موفق نشدید جلو این ایمیلهای ناخواسته را بگیرید ما آموزش ف ی ل ت ر کردن و لغو عضویت از این گروه ها را برای شما در سایت قرار دادیم که میتوانید از آنها استفاده نمایید.

لغو عضویت از google groups

ف ی ل ت ر کردن ایمیلهای ناخواسته

همچنین شایان ذکر است که در سایت یکتاتوریست ایمیل کاربران برای عموم نمایش داده نمی شود و ایمل های شما از دسترس رباتها و افرادی که در جست وجوی ایمیل می باشند در امان خواهد بود.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *