جاذبه های گردشگری

اژدهای ۱۷ طبقه

معبد وات سامفران -Wat Samphran- یکی از این معبدهاست. اژدهای بزرگی در اطراف این معبد پیچانده شده است. این معبد ۱۷ طبقه، ظاهری بزرگ و شگفت انگیز دارد. در کتاب راهنمای تایلند، اسمی از وات سامفرون برده نشده است، اما بازدید کننده ها به این مکان می آیند و از این معبد زیبا دیدن می کنند.

وات سامفران، معبد بزرگی است که در نزدیکی آکادمی پلیس واقع شده است. مسیر این معبد به آکادمی پلیس، ختم می شود. بسیاری از بازدید کنندگان به منظور عبادت و البته بسیاری دیگر نیز برای دیدن کردن از این معبد و چیزهایی که در آن وجود دارد، می آیند. مجسمه های قدیمی زیادی وجود دارند که نشان دهنده وجود حیوانات گوناگون هستند.

از آنجا که این اژدها بسیار بزرگ است و به گونه ای ساخته شده است که گویی در حال بالا رفتن از معبد است و کناره های آن را به طور کامل احاطه می کند، برخی افراد هنگامی که از نزدیک از آن دیدن می کنند، سراسیمه می شوند. معماری این اژدها باعث شده است که کاملا واقعی به نظر برسد. طراحی این معبد منحصربه فرد است و شبیه به آن در بانکوک وجود ندارد. افراد در این معبد راهبانی را ملاقات می کنند که می توانند درباره این معبد و تاریخچه آن از آنها اطلاعات و راهنمایی بگیرند.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *