معرفی تورها

معرفی تور آنتالیا

مشاهده آخرین پکیجهای تورآنتالیا

از مهم ترین شهرهای توریستی ترکیه می توان به آنتالیا اشاره داشت در واقع آنتالیا مرکز اصلی گردشگری ترکیه است و تور آنتالیا جزو پرطرفدارترین تورهای دنیا به حساب می آید.

هتل های آنتالیا ، مراکز خرید، پارکهای آبی آنتالیا و رستوران های بی شمار این شهر ، دلایل مهمی جهت جذب توریست می باشد , آب و هوای آنتالیا خاص مدیترانه ای با تابستان های آفتابی و زمستان های معتدل است.
آنتالیا شهری ساحلی می باشد که ازجمله سواحل و پلاژهای آن می توان پلاژهای کلئوپاترا،لارا،آدالار،مرمرلی،قونیه آلتی، رشادآداسی وپهاسلیس ،سواحل تکیراوا،فینیکه،آدراسان و شنزار پاتارا را نام برد.

آنتالیا پارک ها و جنگل های بسیار دیدنی و سرسبزی دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

ازجمله آنهاپارک کوه های المپوس بیگ،پارک ملی کوپرولوکانیون،پارک ملی گوللوک داغی،غار آلتیک بشیک،منطقه حفاظت شده آلاجاداغ،منطقه حفاظت شده دیبک و منطقه حفاظت شده ی چیغیلارکا می باشد.

مناطق دیدنی دیگری مانند منازل قدیمی آنتالیا،کاله ایچی،ساکلی کنت،موزه ها وشهرهای باستانی آنتالیا را درصورت امکان نادیده نگیرید وحتما از این مناطق دیدن کنید.
در آنتالیا همه چیز درباره ی ساحل است و دریا و طبیعت منحصر به فرد آن، همه ساله هزاران گردشگر ایرانی را به خود جذب می کند. ترکیب خورشید، دریای نیلگون، و کوه های پوشیده از درخت، چیزی نیست که بتوان در هر گوشه و کناری از دنیا آن را یافت. اگر به دنبال تعطیلاتی سرشار از استراحت هستید، آنتالیا بهترین گزینه برای شماست.

 

جاذبه ها و مراکز تفریحی آن : بندر آنتالیا ساید- حمام رومیهاو شهر تاریخی پرگه – غار کارائین – موزه آتاتورک -پارک ملی و آبی- غار دامالاش – مسجد کنگره دار – کسیک مناره -تور رافتینگ- شب ترکی –پاموک کاله- آبشار دودن -آبشارهای ماناوگات – پارک آبی دیدمان – چتر آبی و غواصی – کسیک مناره – مقبره و مسجد آهی یوسف می توان نام برد.

antalya1

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *