معرفی تورها

معرفی تور توسکانی + رم ایتالیا

تور توسکانی ورم تفریحی

شروع تور از رم – ایتالیا ۸ روز

پایان تور رم

تور شما شامل موارد زیر است:
گشت ها: دیدار از گروه در چیپانی – مونتکاتینی – پیزا – سیه نا – سان جیمیانو – اسیسی
منظر تماشایی: دره چیانتی
راهنماها: راهنماهای محلی برای گشت در شهر رم و فلورانس حضور مدیر تور حرفه ای هنگام گشت
هنل ها: رم ان اچ ویلا کارپینیا – مونتکاتینی – استوریا – رم رزیدنزا پارکو تیرنو یا پینتا پالاس
وعده های غذایی: صبحانه های بوفه – یک نهار – دو شام

تور توسکانی ایتالیا
شهر توسکانی ایتالیا

روز اول: دوشنبه– ورود به رم در ایتالیا – ورودبه هتل خود باقیمانده روز در اختیار شماست تا این پایتخت باستانی را سیاحت نمایید. شب هنگام مدیر تور و همسفران خود را ملاقات خواهید کرد.

روز دوم.سه شنبه:رم. شهر جاودانی رم شهری غرق در تاریخ پر نشاط و زنده وجذاب و مسلما بی نظیر گشت سیاحتی پیش بینی شده به همراهیک راهنمای محلی از میدان سنت پیتر آغاز میشود و بادیدار از مجمع روم و کولوسیوم با شکوه ادامه میابد. همچنین فرصت دارید تا خود به گردش رفته خرید کنید یا فقط در یکی از کافه های واقع در پیاده رو استراحت نمایید.
روز سوم –چهارشنبه: رم – گرو – پیزا- مونتکاتینی- در این روز رم را ترک کرده و بسوی شمال و به میان ااانگورستان های معروف چیانتی خواهید رفت. در دهکده گرو توقف میکنید تا از سرداب های محل نگهداری ویچیو ماگیو دیدن کنید که در آن عصاره معروف چیانتی تهیه میشود. قبل از حرکت بسوی پیزا برای دیدن میدان معروف معجزات و برج خم شده پیزا از لذت یک نهار سنتی توسکان بهره مند خواهند شد.سپس به سوی مونتکاتینی خواهید رفت که یک شهر با چشمه های آب گرم مناسب است که به شکلی قرار گرفته که به راحتی میتوان بهترین های توسکانی را در آن سیاحت نمود.
روز چهارم:پنجشنبه مونتکاتینی. گردش در سیه نا و سان جیمیانو.یک روز تفریحی که در آن فرصت شرکت در یک گشت را خواهید داشت که شما را به دیدن سیه نا وسان جیمیانو میبرد.

روز پنجم: جمعه. مونتکاتینی.گردش در فلورانس از یک روز کامل سیاحت در شهری که مهد رنسانس مشهور است لذت خواهید برد. جریان ترافیک در بخشی از مرکز شهر ممنوع گردیده است در نتیجه بازدید کنندگان خواهند توانست براحتی گردش کرده و زیبایی جاودانی فلورانس را تحسین نمایند.گشت پیاده در نظر گرفته شده به همراه یک راهنمای محلی مناظر زیبای شهر را به شما معرفی خواهد کرد. روز ششم شنبه : مونتکاتینی یک روز برای اینکه هر گونه بخواهید آن را بگذرانید یا به یک گشت اختیاری نیم روزه در دو شهر از شهرهای معروف توسکانی ملحق شوید.ابتدا به لوکا میروید که به واسطه خیابانهای باریک مغازه های خارق العاده و قصرها و کلیساهای با شکوه مشهور است. سپس وارد وینچی میشوید که زادگاه نابغه واقعی دوره رنسانس یعنی لئوناردو است.

روز هفتم ،یکشنبه: مونتکاتینی اسیسی رم. در این روز به سوی جنوب سفر خواهید کرد تا ابتدا در شهر محصور در دیوار اسیسی که محل تولد سنت فرانسیس عارف بوده توقف نمایید. سپس از گنجینه های خیره کننده باسیلیکای با شکوه لذت خواهید برد وسر انجام این شهر آرام وقدیمی را از طریق اپنینس به سوی رم ترک خواهید کرد .میتوانید از طریق پیوستن به یک شام اختیاری خداحافظی آخرین شب اقامت خود در روم را جشن بگیرید.

روز هشتم ، دوشنبه: تور شما با صبحانه امروز به پایان میرسد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *