معرفی تورها

معرفی تور رم – ایتالیا

شکوه ایتالیا

تور رم ۹ روزه

 

shokooh-rom

تور شما شامل موارد زیر است:
گشت ها:دیدار از اورویتو، سیه نا، سان جیمیانو، گروه در چیانتی با چشیدن شراب ،پیزا، ونیز ، اسیسی
مناظر تماشایی:دره چیانتی
راهنماها:راهنماهای محلی برای گشت در شهر روم و فلورانس حضور مدیر تور حرفه ای هنگام گشت.
هتل ها:رم فلمینگ، سیه نا مرکور دگلی اولیوی، مونتکاتینی ستنتریونال اسپلاناد ، ناحیه ونیز پوپی در میرایا اسمارت هتل هالیدی در مستر، رم رزیدنزا پارکو تیرنو، یا پینتا پالاس،
وعده های غذایی:صبحانه های بوفه،سه شام،شامل یک شام در یک رستوران محلی در سیه نا.
روز اول،ورود به رم در ایتالیا. ورود به هتل خود باقیمانده روز در اختیار شماست تا این پایتخت باستانی را سیاحت نمایید .شب هنگام مدیر تور و همسفران خود را ملاقات خواهید کرد.
روز دوم،رم. شهر جاودانی رم شهری غرق در تاریخ پرنشاط وزنده وجذاب ومسلما بی نظیر گشت سیاحتی پیش بینی شده به همراه یک راهنمای محلی از میدان سنت پیتر آغاز میشود و با دیدار از مجمع روم و کولوسیوم با شکوه ادامه میابد. شب هنگام فرصتی است که با استفاده از یک گردش اختیاری رم را در شب سیاحت نمایید.
روز سوم،رم. اورویتو. سیه نا. سفر در مسیر شمال غرب بسوی شهر زیبای اورویتو در ناحیه اومبریا برای دیدن کلیسای آن که از سنگ بازالت سیاه وسنگ آهک زرد ساخته شده که نمونه ای عالی از معماری گوتیک ایتالیایی است .دراوایل شب در سیه نا خواهید بود تا از این گوهر توسکانی دیدن نمایید.در یکی از کافه های آن در اطراف کامپو مینشینید ویکی از بی نظیرترین میادین ایتالیا را تحسین میکنید که به واسطه مسابقه اسب دوانی پالیو شهرت جهانی دارد .هنگام شب در یک رستوران محلی از یک شام ویژه لذت خواهید برد.
روز چهارم،سیه نا، سان جیمیانو، گرو، مونتکاتینی، صبح این روز با اتوبوس به طرف سان جیمیانو حرکت میکنید که یکی از جاذ به های بزرگ توسکانی است.میادین قرون وسطایی ، دیوارهای شهر، خیابانها ،کوچه ها و۱۴برج این شهر را متمایز ساخته است.سپس به قلب انگورستانهای چیانتی وارد می شوید به دنبال نام هایی مانند کاستلینا در چیانتی ،بادیا،کایول، وبرولیو باشید یعنی مکانهایی که آبمیوه کلاسیک چیانتی را تولید میکنند .برای چشیدن مقداری آبمیوه در گرو ودر مزارع انگور ویچیوماگیو توقف خواهید کرد.زمانی به مونتکاتینی خواهید رسید که از یک شام اختیاری توسکان در بیرون از محل اقامت بهره مند میشوید.
روز پنجم،مونتکاتینی، گردش به طرف فلورانس، این نگین دوره رنسانس وشهر خاندان مدیچی تمام روز شما را جذب خواهد کرد .رفت وآمد وسایل نقلیه در بخشی از این مرکز تاریخی ممنوع گردیده است تا بازدید کنندگان بتوانند سرفرصت ودر جوی از آرامش و سکوت نسبی گردش کرده و زیبایی جاودانی شهر را تحسین نماید.قدم زدن در قالب یک گشت پیاده به همراه یک راهنمای محلی را که اکثر مناظر خاص شهر را پوشش میدهد ازدست ندهید.
روز ششم ،مونتکاتینی- پیزا-ناحیه ونیز -.صبح این روز با اتوبوس بسوی پیزا میروید تااز میدان معجزه ها وبرج خم شده شگفت انگیز ان با ارتفاع ۵۴متر دیدن نمایید.که حداقل به میزان۴/۸ متر از حالت قائم خارج شده است.سپس بسوی تپه های جنگلی اپنینس رفته و وارد زمین های زراعی دره پو میشوید تادو شب را در ناحیه ونیر سپری نمایید.
روز هفتم،ناحیه ونیز .ونیز بیشتر شبیه یک صحنه زیبای سینمایی است تا یک شهر واقعا زنده باکانال های متقاطع قایق ها واتوبوس های دریایی پل های قوسی،قصرها، وپیازاهای کوچک وساکت.آشنایی با شهر با سفر با قایق آغاز گردیده و با مدتی تفریح و فرصت تماشای کار شیشه گران ونیزی هنگام استفاده از ابزارهای ظریف شبیه ابزارهای قرون پیشین ادامه میابد .سفر اختیاری همراه با قایق را که در کانالهای بدیع و زیبا به این سو وآن سو میروید در کنار یک شاعر و خواننده محلی که برای شما آواز میخواند از دست ندهید.
روز هشتم،ناحیه ونیز-اسیسی-رم. یک سواری جالب توجه بسوی جنوب در عرض دلتای پو که پس از آن اپنینس عبور خواهید کرد. در اسیسی توقفی خواهید داشت که محل تولد سنت فرانسیس در سال ۱۱۸۲بوده است. سپس از باسیلیکای مشهور با نقاشی های دیواری آن که توسط جوتو ترسیم گردیده دیدار کرده و سرانجام بسوی رم حرکت خواهید کرد.
روز نهم،رم-تور شما با صبحانه امروز به پایان میرسد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *