معرفی تورها

تور روسیه مسکو + سنت پترزبورگ

تور روسیه

تور مسکو + تور سنت پترز بورگَ

 

تور شما شامل موارد زیر است:
راهنماها:راهنماهای محلی برای گشت در مسکو ، سن پترزبورگ ، سرگیف پوساد ، قصر وباغهای پترهوف و موزه هرمیتاژ.حضور مدیر تور حرفه ای هنگام گشت.
هتل ها: مسکو هالیدی این سا سچفسکی – سنت پترز بورگ ساکاس المپیا گاردن.
وعده های غذایی:صبحانه های بوفه دو نهار دو شام.
روز اول:جمعه:ورود به مسکو در روسیه.ورود به هتل خود.باقیمانده روز را آزاد خواهید بود تا به گردش در پایتخت روسیه بپردازید.به هنگام شب مدیر تور و همسفران خود راملاقات خواهید کرد.
روزهای دوم وسوم:شنبه و یکشنبه:مسکو امروز صبح گشت سیاحتی را در معیت یک راهنمای محلی خواهید داشت که پس از آن از سنت باسیل عبور کرده وبه کرملین و کلیسای آن میروید واز یکی از ایستگاههای متروی معروف مسکو نیز بازدید خواهید کرد.سپس زمان فراغت خواهید داشت تا به گردش های اختیاری دیگر بپیوندد یا شخصا در سطح پایتخت زیبای روسیه گردش نمایید.
روز چهارم:دوشنبه:مسکو—گردش در سرگیف پوساد—قطار شبانه به سنت پترز بورگ.از یک روز گردش شامل دیدار از صومعه تزیینی سنت سرگیف لذت خواهید برد.این صومعه توسط یکی از مردان مقدس روسیه بنا نهاده شده است.هزاران نفر از مردم تا کنون در این صومعه جمع شده اند تا ضمن عبادت از یکی از بزرگترین و با شکوه ترین گنجینه های معماری روسیه دیدن نمایید.از این صومعه همچنین به خاطر برج ناقوس پنج طبقه ای آن که دارای زیبایی بی نظیری بوده است.پس از صرف شام در مسکو به ایستگاه منتقل میشوید تابرای رفتن به سنت پترز بورگ سوار قطار شبانه شوید.

تور روسیه
مکانهای دیدنی روسیه

روز پنجم: سه شنبه: سنت پترزبورگ .ضمن گشت در شهر از نقاط زیبای آن در معیت یک راهنما بازدید خواهید کرد.این شهر در سال ۱۷۰۳ توسط پطر کبیر بنا شد و به پایتخت سراسری مسکو تبدیل گردید.اگرچه این شهر جز شهرهای قدیمی روسیه نیست اما در تاریخ غوطه ور است بویژه از اوایل قرن بیستم تا پایان جنگ جهانی دوم که ضمن آن این شهر شاهد یکی از طولانی ترین و ظالمانه ترین محاصره ها در طول تاریخ بوده است.سراسر بعد ازظهر را میتوانید بصورت انفرادی در شهر بسیار زیبا کسب نمایید.
روز ششم:چهارشنبه:سنت پترزبورگ.بعد از صرف صبحانه به یک گشت سیاحتی شامل دیدار از قصرپترهوف وباغهای آن خواهید پیوست.این ساختمان تاریخی در طول جنگ جهانی دوم تقریبا به طور کامل منهدم گردید و درست چند سال پیش به شکل اولیه خود ساخته شد.
روز هفتم: پنجشنبه.سنت پترزبورگ.هیچگونه جاذبه ای بزرگتر از موزه هرمیتاژ در این شهر وجود ندارد که دریک قصر زمستانی جای گرفته و توسط راسترلی معمار سویسسی –ایتالیایی در دوران سلطنت امپراتریس الیزابت ساخته شده است.این موزه تا سال ۱۹۱۷ محل زندگی خانواده سلطنتی روسیه بود.مجموعه نقاشی های سراسر دوره ها را در بر میگیرد وبویژه به واسطه نقاشی های سبک امپرسیونیستی فرانسه وهنر مدرن شهرت دارد.معماری داخل آن از جمله پله پر شکوه جردن از زیبایی بی نظیری برخوردار است.
روز هشتم:جمعه:سنت پترزبورگ .تعطیلات شما با صبحانه امروز به پایان میرسد.

پایان تور روسیه

مرتبط با:

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. با سلام
    جاتون خالی ما رفتیم اتفاقا خیلی خوب بود و خوش گذشت هم غذاهاش خوب بود هم برنامه و تمیزیش.
    فقط اینترنتش پولی بود که زد تو ذوقم.
    در ضمن دوستان با پرسنل و کارکنان خوب برخورد کنید و نشون بدین که فرهنگ ما بایرانی هابالاس
    خوش باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *