معرفی تورها

معرفی تور سورنتو ,کاپری , رم ایتالیا

تور سورنتو + کاپری + رم ایتالیا

تور ۹ روزه از رم به رم

sorento-kapri

تورشما شامل موارد زیر است:
گشت ها:دیدار از سورنتو کاپری
مناظر تماشایی : خلیج ناپل ساحل امالفیتان
راهنماها:راهنماهای محلی برای گشت در شهر رم – وسوویوس-پمپی— حضور مدیر تور حرفه ای هنکام گشت
هتل ها: رم – رزیدنزاپارکو تیرنو – کاپری سان میشل- در آناکاپری یالارزیدنزا – سورنتو اسکوت – رم پینتا پالاس
وعده های غذایی:صبحانه های بوفه سه شام
روز اول:جمعه-ورود به رم در ایتالیا: ورود به هتل خود باقیمانده روز در اختیار شماست تا این پایتخت باستانی را سیاحت نمایید.
روز دوم:وسوم. شنبه و یکشنبه:رم . دو روزی که طی آن بارم بخوبی آشنا خواهید شد.گشت سیاحتی پیش بینی شده به همراه یک راهنمای محلی از میدان سنت پیتر آغاز میشود و با دیدار از مجمع روم و کولوسیوم با شکوه ادامه میابد.گشت های اختیاری برای سیاحت بیشتر در این شهرجاودانی موجود خواهد بود.
روز چهارم-دوشنبه: رو وسوویوس – پمپی – ناپل .کاپری . صبح این روز با اتوبوس بسوی یکی از بزرگترین آتشفشانهای فعال در اروپا یعنی وسوویوس خواهید رفت. در این سفر از اتوبوس پایین آمده وپیاده به طرف بالای آتش فشان میروید تا دهانه آن را مشاهده کنید سپس به پمپی میروید جاییکه فوران وسوویوس در سال ۷۹میلادی و نابودی شهر زمان را متوقف میکرد۰در جریان این دیدار شما میتوانید بقایای ویلاهای مجلل معابد تئانر و مجمع شهر را مشاهده نمایید.پس از آن سوار کشتی میشوید تا به طرف کاپری رفته و دو شب را در ین جزیره شگفت انگیز سپری نمایید.
روز پنجم-سه شنبه:کاپری. این جزیره افسانه ای با یک خط ساحلی صخره ااای احاطه شده وموجهای سهمگین غارهای پشمگیری را در آن ایجاد کرده است. خود شهر با پیازتای زیبا خیابانهای پیچ در پیچ بوتیک های لباس و رستوران های زیبا کعبه آمال مسافران ثروتمند است. یک گشت اختیاری در جزیره موجود خواهد بود.
روز ششم:چهارشنبه:کاپری- سورنتو. گردش در ساحل آمالفیتان صبح این روز برای رفتن به سورنتو سوار کشتی میشوید. مکانهای اندکی در جهان هستند که جذابیت خاص سورنتو را داشته باشند. این ناحیه تفریحی بسیار زیبا که مشرف به خلیج ناپل است به داشتن آب و هوای بسیار عالی مناظر زیبا مغازه ها و بوتیک های مد روز موزه های جالب و زنئگی پر نشاط بر خود میبالد. گردش پیش بینی شئه در طول ساحل آمالفیتان با زیبایی نفس گیر آن را از دست ندهید.
روز هفتم.پنجشنبه:سورنتو . از این شهرلذت ببرید که برروی فلات بلند مشرف به آب های خلیج ناپل قرار داشته و مناظر بواقع مسحور کننده آن تا مسافت دور و تا وسوویوس سر به فلک کشیده گسترده شده است. بهار خواب های سورنتو که گلها از آنها آویخته است سر از خیابانها و کوچه های پیچ در پیچ بیرون آورده و در پایین آنها یک بندر کو چک قرار گرفته است.خیابانها مملو از مغازه ها و کافه هاست.
روز هشتم:جمعه. سورنتو. رم یک سواری راحت صبح هنگام بسوی شمال برای ورود به رم که پس از آن وقت کافی خواهید داشت تا بیشتر از اوقات خود لذت ببرید.
روز نهم: شنبه.رم تور شما باصبحانه امروز به پایان میرسد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *