معرفی تورها

تور مادرید + آندلس

تور مادرید و آندلس

تور شما شامل موارد زیر است:

گشت ها:
دیدار از تولدو؛ روندا ؛ ماریلا
مناظر تماشایی: لامانچ ا؛ کاستا دل سول
راهنماها: راهنماهای محلی برای گشت سیاحتی در کوردوبا ؛ سویل ؛ مجتمع گرانادا ؛ الحمبرا ؛ حضور مدیر تور حرفه ای هنگام گشت

تور مادرید اسپانیا
دیدنیهای اسپانیا

هتل ها : مادرید آباسکال ؛ کوردوبا سلو ؛ سویل دون پاکو ؛ کاستا دل سول سیلکن پوئترا ؛ درمالدگا گراناداآبا مادرید
وعده های غذایی : صبحانه های بوفه ؛ سه شام
روز اول،یکشنبه ؛ ورود به مادرید در اسپانیا : ورود به هتل خود.باقیمانده روز در اختیار شماست تا گردش در مادرید سرزنده را آغاز نمایید.شب هنگام مدیر تور و همسفران خود را ملاقات خواهید کرد.
روز دوم:دوشنبه : مادرید – تولیدو – کوردوبا . پایتخت را ترک کرده وبسوی تولیدو خواهید رفت . در اینجا راهنمای تور به شما ملحق شده وشما را بدیدن شهر میبرد تا از کلیسای سن توم بازدید نمایید که شهرت آن بواسطه نقاشی های ال گرکو است. سپس به سوی قلب لامانچا میروید که به واسطه قلعه ها و آسیابهای بادی خود مشهور است و پس از آن به کوردوبا در کرانه های رودخانه گوادالکیویر وارد خواهید شد.
روز سوم ؛ سه شنبه : کوردوبا – سویل صبح امروز در جریان یک گشت سیاحتی به همراه یک راهنما به دیدن اسلامی – عربی ترین شهر اسپانیا و مزکیتا خواهید رفت که مهمترین نمونه معماری اسلامی در خارج از دنیای عرب است که تبدیل به کلیسای کاتولیک شده است.
خانه های کوچک دارای نمای گچی؛خیابانهای پیچ در پیچ و میدانهای پر زرق وبرق را در اینجا مشاهده خواهید کرد.قبل از رسیدن به سویل که یکی از پر زرق و برق ترین شهرهای اسپانیاست از دیدن چشم اندازهای بیشتر اندلوسی لذت خواهید برد.
روز چهارم ؛ چهارشنبه: سویل – شهر شگفت انگیز اندلسی سویل با آن فلامنکوی آتشین ؛ زیبایی های عربی ؛ باغ های معطر؛و پلازاهای زیبا خلاصه ای از کل اسپانیاست.امروز صبح طی یک گشت سیاحتی در معیت یک راهنمای محلی از مناظر زیبای شهر لذت خواهید برد. بعد از ظهر در اختیار شماست.شاید مایل باشید هنگام شب از یک نمایش فلامنکوی اختیاری دیدن نمایید.
روز پنجم؛پنجشنبه: سویل – روندا – ماریلا – مالاگا – امروز از طریق عبور از مناظر جاده ای بسوی روندا خواهید رفت که نمادی از کل دهکده های دارای نمای گچی اندلسی است .زمانی که به سواحل مدیترانه رسیدید توقفی خواهید داشت تا در محله های سنتی و زیبای ماربلا قدم بزنید .مسیر را به طرف هتل خود در مالاگا ادامه خواهید داد که جنوبی ترین شهر بزرگ اروپا و زادگاه پابلو پیکاسو است.گردش اختیلری در میجاس که نمونه یک شهر بازاری اندلسی با مناظر مسحور کننده ساحلی از یک ناحیه مرتفع است از دست ندهید.
روز ششم؛جمعه : مالاگا – گرانادا – هنگام صبح با اتوبوس بسوی گرانادای غوطه ور در تاریخ در دامنه کوه های سییرا نوا خواهید رفت.از الحمیرا بازدید خواهید کرد که یک مجتمع تابستانی ساخته شده توسط پادشاهان مور است.زیبایی معماری و باغهای باشکوه آن شما رابه تحسین وامی دارد.
روز هفتم؛شنبه: گرانادا مادرید – باغ های زیتون و پرتقال واقع در تپه های اندلسی و همچنین چشم انداز صحرایی و خشک دون کیشوت دلامانچا هنگام رفتن در مسیر شمال بسوی مادرید در مقابل دیدگان شما قرار خواهد گرفت.فرصتی داریدتا مقداری خرید نمایید خودتان به گردش بپردازید یا به یک گشت سیاحتی اختیاری در شهر ملحق شوید.
روز هشتم؛یکشنبه: مادرید – تور شما با صبحانه امروز به پایان میرسد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *