معرفی تورها

معرفی تور میلان – ایتالیا

تور میلان و دریاچه ماگیور

جادوی دریاچه های ایتالیا

milan-magiuor

تور شما شامل موارد زیر است:
گشت ها:دیدار از میلان ، سیرمیون، ورونا،بلاجیو، لوگانو
مناظر تماشایی:دریاچه گاردا، دریاچه کومو، دریاچه لوگانو،دریاچه ماگیور،
راهنماها:حضور مدیر تور حرفه ای هنگام گشت،میزبانی محلی در نقاط تفریحی
هتل ها:ناحیه میلان هالیدی این گاریبالدی یا هالیدی این اکسپرس در مالپنزا، ناحیه دریاچه گاردا دولاک ادو پارک ریزورت،در
ریوادل گاردا، دریاچه کومو ماریودر مزگرا، دریاچه ماگیور سیمپلون
وعده های غذایی:صبحانه های بوفه ،سه شام
روز اول،یکشنبه:ورود به میلان در ایتالیا ،ورود به هتل خود در ناحیه میلان،شب هنگام مدیر تور و همسفران خود را ملاقات خواهید کرد.
روز دوم،دوشنبه:ناحیه میلان،سیرمیون،دریاچه گرادا.روز را با یک گشت آشنایی با میلان آغاز خواهید کردکه جهت بازدید از کلیسای تحسین برانگیز و مشهور ساخته شده با سبک گوتیک دومو توقفی خواهید داشت .سپس به طرف شرق میروید تا اولین دیدار از دریاچه گاردا داشته باشید که شهری زیبا با چشمه های آب گرم در ساحل جنوبی گارداست.درمیان انبوه مغازه ها و بستنی فروشی های بسیار قدم خواهید زد که به موازات خیابانهای باریک وسنگفرش قرار گرفته اند.مسیر را تا هتل خود در دریاچه گاردا ادامه خواهید داد.
روز سوم ،سه شنبه:دریاچه گاردا.تمام روز را وقت دارید تا از این ناحیه لذت ببرید که در پایین کوههای آلپ قرار دارد وشمال آن رانیز کوهها احاطه کرده اند که به سراشیبی های ملایم تپه های شنی در طرف جنوب منتهی میشوند.
روز چهارم،چهارشنبه:دریاچه گاردا، ورونا، دریاچه کومو، صبح این روز از شهر شاعرانه قرون وسطایی ورونا دیدن میکنید.از بالکن ژولیت دیداری خواهید کرد وزمانی برای گشت تفریحی دارید تا پس از آن به طرف دریاچه کومو بروید تا دو شب را در آنجا بگذرانید.
روز پنجم،پنجشنبه:دریاچه کومو ، گردش در بلاجیو، کوموکه الهام بخش همه افراد از سناتورهای رومی وآهنگسازان مشهور دنیا گرفته تا هنرپیشه های هالیوود بوده است تصویری شاعرانه از دریاچه هاست.آبهای نیلگون آن با کوهستانهای با شکوه باغهای سرسبز وویلاهای بزرگ احاطه شده است یک سفر با قایق به بلاجیو درنظر گرفته شده است که یکی از زیباترین مناطق در ایتالیا را داراست.
روز ششم،جمعه: دریاچه کومو، لوگانو، سوییس، دریاچه ماگیور ، ایتالیا.دریاچه کومو را ترک خواهید کرد تا از مرز عبور کرده و وارد سوییس شده و بطرف دریاچه زیبای لوگانو وشهر مدرنی به همین نام بروید زمان دارید که پیاده در ناحیه تفریحی کنار دریاچه قدم بزنید از مغازه های ناحیه زیبای ویاناسا بازدید کنید یا یک قهوه اسپرسو در پیازا ریفورما بنوشید.سپس سوییس را ترک خواهید کرد وبه ایتالیا بر میگردید و با اتوبوس به طرف دریاچه ماگیور میروید تا عصر هنگام به محل اقامت خود وارد شوید.
روز هفتم،شنبه:دریاچه ماگیور . دریاچه ماگیور که در میان پیدمونت لومباردی و سوییس قرار گرفته بهشت آبهای درخشان است که در پشت آن کوهستانهای سربه فلک کشیده قرار گرفته و حومه ای سرسبز آن را احاطه کرده است .این روز متعلق به شماست تا باآرامش از دیدن برخی فعالیتهای موجود در اطراف دریاچه لذت ببرید شاید بخواهید از یک گردش اختیاری با قایق در جزایر بارومین در پسکاتوری و ایزولا بلد استفاده کرده است و زمانی را به بازدید از قصر مجلل بارومئو اختصاص دهید که شبیه یک کشتی درست در کنار خط ساحلی لنگر انداخته است.

روز هشتم، یکشنبه:دریاجه ماگیور تور شما با صبحانه امروز به پایان میرسد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *