معرفی تورها

تور یونان ۱۰ روزه آتن

بهترینهای یونان

توریونان ۱۰ روزه آتن به آتن

 

aten-aten1

تور یونان شما شامل موارد زیر است:
گشت ها:دیدار اپیدوروس ، نوپلیا ، اسپارتا ، میسترا ، اولمپیا ، دلفی ، کالد مباکا ، متیورا .
هتل ها:آتن عصر طلایی ، نوپلیا رکس یاویکتوریا ، اسپارتا مانیاتیس ، المپیا المپیون آستی ، دلفی آپولونیا ، کالد مباکا آنتونیادیس.
وعده های غذایی:صبحانه های بوفه ،سه شام.
روز اول،شنبه:ورود به آتن و یونان.ورود به هتل خود باقیمانده روز در اختیار شماست تاسیاحت را در پایتخت یونان آغاز نمایید.سپس مدیر تور خود را ملاقات خواهید کرد.
روز دوم،یکشنبه:فرصت برای تماشای زندگی در این جزیره بر فراز کشتی تفریحی در جریان یک سفر تفریحی اختیاری به۳ جزیره،دیدار از اژینا،پوروس،وهیدرا.پوروس یک جزیره سرسبز با خیابانهای باریک پیچ پیچ است.اژینا تولید کننده پسته در یونان است در حالیکه هیدرا محل اسکان یک جامعه بزرگ هنری بوده و ردیفی از بوتیک های زیبا به موازات بندر زیبای آن قرار دارد.
روز سوم،دوشنبه:آتن کورینث،اپیدوروس،نوپلیا به گشت سیاحتی آتن ملحق شوید که خصوصیت بارز آن مناظر تماشایی این پایتخت باستانی به همراه دیدار از آکروپولیس است.سپس به سوی غرب و بطرف کانال کورینث خواهید رفت.سفر به آرگولیس جهت توقف در اپیدوروس که درحومه ای تپه مانند دارای درختان کاج وخرزهره قرار دارد.در این محیط باشکوه به دیدار فضای نمایش روبازی خواهید رفت که هنوز هم ۱۴۰۰۰تماشاگر را درخود جای میدهد.
روز چهارم،سه شنبه.نوپلیا،میسنا،اسپارتا.صبح این روز با لذت همراه با گردش در میسنا در معیت یک راهنمای محلی آغاز مینمایید شهری قلعه مانند که توسط خدایان نفرین شده اما مملو ازطلا وپادشاهان جنگجوست.حرکت به سوی جنوب هنگام بعد از ظهر در عمق پلونوپیس وبسوی اسپارتا جهت اقامت شب هنگام.
روز پنجم،چهارشنبه:اسپارتا،میسترا،المپیا نکته برجسته صبح این روز شما در برگیرنده گشت و گذار در قلعه قرون وسطایی بیزانس در میستراست که زمانی به فلورانس شرق شهرت داشت.هنگام بعد از ظهر به سوی المپیا حرکت خواهید کرد.
روز ششم،پنجشنبه:المپیا دلفی نقطه تمرکز گشت در المپیاست جاییکه ورزشکاران دوران باستان به افتخار سلطان خدایان نمایش اجرا میکردند جریان گشت سیاحتی اختیاری در این محل با تاریخچه بازی های المپیک بیشتر آشنا میشوید .بعد از ظهر به سوی شمال وبه طرف پاتراس خواهید رفت که مرکز پلوپونیس و بزرگترین بندر غربی است.سپس از طریق پل تماشایی ریون آنتیریون واز میان دهکده های ماهیگیری زیبا وبدیع ساحل جنوبی به طرف سرزمین اصلی و دلفی اسطوره ای خواهید رفت.
روز هفتم،جمعه:دلفی ،کالد مباکا در برگیرنده گشت اختیاری صبح هنگام در محل باستان شناسی در دلفی است.دلفی که زمانی ناف زمین نامیده میشد بزگترین پیشگوی دنیای باستان بود که مردم گرد او جمع میشدند تا اندرزهای اورا بشنوند.این محل اکنون یکی از بزرگترین مناظر تماشایی دریونان است که تئاتر آن به همراه معبد آپولون هنوز در محیط طبیعی دوست داشتنی خود بر جای ایستاده است.حرکت در بعد از ظهر به سوی شمال از طریق لدمیا به طرف تریکالد در تسالی که به اقامت شب هنگام در کالد مباکا ختم میگردد.
روز هشتم،شنبه:کالد مباکا،متیورا سواری کوتاه بطرف متیورا که مجموعه ای از ساختمان های صومعه ای است که به شکلی فراموش نشدنی در یک خط مستقیم بر روی یک سری ساختارهای صخره ای از پایین به بالا قرار گرفته اند.این دیدار در نظر گرفته شده برای شما مسلما نقطه برجسته این روز خواهد بود.سپس به طرف جنوب بسوی آتن حرکت خواهید کرد تاشب را در آنجا بگذرانید.
روز نهم،یکشنبه:آتن یک روز کامل تفریحی در آتن جهت سیاحت نقاط نادیده شهر انجام خرید لحظه آخر یا شاید ملحق شدن به یک گردش اختیاری.
روز دهم،دوشنبه:آتن تور شما با صبحانه امروز به پایان میرسد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام… آیا در این مدت ۱۰ روز می توان سفر دریایی به ایتالیا هم داشت ؟ ممنون…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *