جاذبه های گردشگری

جاذبه های دیدنی بالی

جزیره اندونزیایی بالی دارای گنجینه های بسیاری است و تور بالی جزء تورهای لذت بخش طبیعت زیبا، پوشش گیاهی متنوع ودنیای منحصر به فرد زیر آب، شالیزارهای پلکان یبرنج ، رودها و آبشارها.بالی دارای آب و هوایی گرمسیری و آفتاب درخشان در طول سال و بارانهای موسمی می باشد.

منظره های دیدنی بالی
مناظر طبیعی بالی

صنایع دستی، نقاشی های زیبا، مجسمه بودا و دیگر خدایان هندو، پارچه های تزئینی و زیبا از جمله وسایلی است که توریست ها را در بالی وادار به خرید می کند.

جزیره بالی پر از جاذبه های طبیعی و گردشگری می باشد. در جزیره بالی می توان کیلومترها سواحل شنی، سواحل مرجانی، مزراع زیبای پله پله برنج در دامنه ها، آتشفشان های فعال با شکوه، غارهای مرموز و جنگل های بارانی گرمسیری شاداب را در سفری کوتاه مشاهده کرد.

غواصی در جزایر بالی
تجربه غواصی در بالی

اما برای بیشتر بازدید کنندگان جاذبه های بالی در فرهنگ گوناگون و پیچیده آن نهفته است٬ که شامل معابد و قصرهای خیره کننده، موسیقی گاملان و رقص های سنتی است که از حماسه های هندو مانند: رامایانا الهام گرفته است. صنعتگران بالی بیشتر برای نقاشی های تزئینی، پیکره های سنگی، منبت کاری٬ ظروف نقره و منسوجات مشهور هستند. از میراث منحصر به فرد جزیره به خوبی نگهداری می شود٬ به ویژه در موزه هایی چون: موزه هنر آگونگ رای، موزه هنر نکا و موزه پوری لوکیسان…….دنیای زیر آب ( غواصی ) – آتشفشان های کینتامانی و آگونگ – قایق سواری در تنداب – سافاری در پارک وحش حیوانات – پارک آبی واتربم – منطقه اوبد – جنگل میمونها -پارک فیل ها – بانجی جامپینگ – ماساژ و ماهی درمانی- موزه پوری لوکیسان – معابد هندو,معبد مادر , معبد اولا واتو , می توان نام برد.

قیمت ورودیه پارک آبی بالی
پارک آبی واتر بوم در بالی

.

دیدنیهای بالی

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *