خبر

دزدیدن چمدان گردشگران توسط راننده تاکسی

سرقت چمدان دو گردشگر آلمانی توسط راننده تاکسی !

چمدان دو زن گردشگر آلمانی پس از جروبحث شدید با راننده تاکسی در رم به سرقت رفت. راننده تاکسی به جرم سرقت درانتظار محاکمه است.

 

به گزارش رما، خانواده آلمانی باوجود تعرفه تعیین شده ۴۸ یورویی با توافق برای پرداخت ۶۰ یورو درفرودگاه فیومچینوی رم به خیابان ونتوو سوار تاکسی شدند اما پس از رسیدن مسافران به هتل که مقصدمسافران بود، راننده تقاضای مبلغی باز هم بیشتر درازای دو چمدان آن‌ها کرد و درنتیجه از بازگرداندن بقیه پول مسافران که یک اسکناس ۱۰۰ یورویی بود، خودداری کرد.

taxi

صحنه این بحث و مشاجره در خارج از هتل محل اقامت این دو گردشگر قابل مشاهده بود از این رو راننده تاکسی تصمیم گرفت مسافران را تا در هتل نرساند . درنتیجه او تمامی وسایل و چمدان های مسافران را به طور ناگهانی از ماشین به خارج پرتاب کرد و پس ازآن نیز با افزایش سرعت غیر مجاز چراغ قرمز را هم رد کرده و گریخت.

 

چمدان ربوده شده حاوی لباس گردشگران به ارزش ۵۰۰۰ یورو به علاوه یک ساعت مچی گران قیمت به همان اندازه ۵۰۰۰ یورو بوده است. هرچند صحنه سرقت وسایل مسافران در دوربین‌های هتل ثبت نشده اما دوربین‌های فرودگاه ورود مسافران را به تاکسی در فرودگاه فیومیچینو ضبط کرده‌اند.

 

درنتیجه تحقیقات انجام شده راننده تاکسی مورد نظرکه مردی ۴۴ ساله از اهالی اوستیاست، ردیابی شد و او در احضار به دفتر پلیس به جرم خود اعتراف کرده و دو گردشگر آلمانی نیز به کشور خود بازگشتند.

راننده تاکسی هم اکنون به اتهام دزدی و کلاهبرداری از گردشگران به دلیل تحمیل ۱۰۰ یورو پول بیشتر دررم در انتظار محاکمه و مجازات است.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *