خبر

دعوت نامه جلسه معارفه سفرهای “کلوت”

.

.

NOROOZ

همکار گرامی

                   با سلام و احترام . همان گونه که مستحضر هستید، امروزه همکاری بین شرکت های فعال دربخش های مختلف صنعت جهان گردی از نیازهای مبرم این صنعت است و می تواند در رشد و توسعه هر دو شرکت موثر باشد. بدون شک تجربه جنابعالی/ سرکار می تواند امتیازی بزرگ برای همکاران شما باشد و از همین روست که شرکت کلوت نیز افتخار می کند یکی از همکاران منتخب شما باشد. لذا به منظور آشنایی بیشتر شما با فعالیت های تخصصی و از جمله تورهای داخلی و خارجی این شرکت در نوروز ۹۴ از جنابعالی/ سرکار عالی، مدیر عامل محترم و دو نفر از همکاران گرامی آن شرکت در بخش تورهای داخلی و خارجی ، دعوت می شود تا در جلسه مربوطه، حضور به هم رسانید. حتماً قدردان حضور پر مهرتان خواهیم بود.

یادآور می شود در این جلسه، برای آشنایی بیشتر همکاران محترم با سفر های کلوت و همینطور تجربه اقامت در بوم کلبه ها، به قید قرعه، پذیرای همکاران گرامی برای شرکت در سفرهای کلوت و نیز اقامت در بوم کلبه های منتخب در ایران خواهیم بود.

ضمناً سرکار خانم کریمی ، به منظور دریافت تائیدیه حضور جنابعالی و همکاران محترمتان و نیز سایر هماهنگی ها به حضورتان معرفی می شوند. خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در گردهمایی یاد شده ، ضمن تماس با ایشان از طریق شماره همراه ۰۹۱۲۳۴۷۴۲۲۰ و شماره ۶۶۴۱۲۲۴۶ ، مراتب و اسامی همکاران را به این شرکت اعلام فرمایید.

تاریخ جلسه: روز۵ شنبه تاریخ ۱۱/۱۰/۹۳ از ساعت ۱۵ الی ۱۷

پیشاپیش از همکاری و حضور فعال جنابعالی /سرکار صمیمانه سپاسگزاری می شود.

با تجدید احترام

زهرا نبی زاده- مدیر عامل

 

.n-k

 

مرتبط با:

نوشته های مشابه

‫۱۱ دیدگاه ها

  1. مطلب خوبی هست و شاد باشید،لطفا دامنه کمپانی ما رو به آدرس حفاظ گوزنی تیم صنعتی فلزی کاوه چک کنید.

  2. salam
    moteasefane hich yek az telefonhaye tamas javab dade nemishavad ta be tavanim dar jalase sherkat namaeim

    ba tashakor faravan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *