شرایط جدید صدور ویزای ترکیه

  • تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳
  • منبع/گزارشگر :
  • کد خبر:
ABTA اتحادیه آژانس‌های مسافرتی بریتانیا دربیانیه ای یادآور شد که تمامی اعضا باید مشتریان متقاضی سفر به ترکیه را ازاین شرایط آگاه کنند و قبل از تصمیم به سفر به این کشور برای درخواست ویزای ترکیه از طریق الکترونیکی اقدام کنند.

ABTA  اتحادیه آژانس‌های مسافرتی بریتانیا هشدار داد که  مسافران علاقمند به سفر به ترکیه از این پس ناگزیرند برای سفر به این کشور با درخواست ویزای الکترونیک اقدام کنند.
یکی از اعضای ABTA درهمین زمینه یادآور شد که ترکیه یکی از مقصدهای بسیار مهم برای اعضای این اتحادیه است و ایجاد شرایط و مقررات جدید با توجه به این که برخی مشتریان ممکن است از آن آگاه نشده و درنتیجه اجازه ورود به ترکیه را بدست نیاورند، سبب نگرانی است.
طبق مقررات جدید دولت ترکیه اعلام کرده است که از ۱۱ اوریل ۲۰۱۴ تمام مسافران برای ورود به ترکیه باید ویزای این کشور را در دست داشته باشند و روال گذشته درمورد صدور ویزا در فرودگاه دیگر عملی نخواهد بود. هزینه صدور ویزا برای هر فرد ۲۰ دلار امریکا ست و ویزای صادر شده تا ۱۸۰ روز اعتبار دارد.

13927 بازدید

۲ پاسخ ها به “شرایط جدید صدور ویزای ترکیه”

  1. اگرشما فهمیدین به ما هم بگید!!!
    این الان قوانین جدید برای انگلیس هست یا برای ما ایرانی ها؟؟؟؟ :unsure: :unsure: :unsure:

    • اینطور که از خبر معلومه فعلا برای انگلیسی هاست اما به زودی برای ما ایرانی ها هم اجرا خواهد شد

ارسال نظر

  • تشریفات مجالس
برای نتیجه بهتر ، تور یا مطلب خود را جستجو کنید

یکتــــــاتوریـست پایـگاهی مناسب برای فعالان صنعت توریسم ایران

ثبت رایگان پکیج تورهای مسافرتی توسط آژانسها ، معرفی هتل ، ثبت اطلاعات توسط جویندگان کار و کارمند، اعلام آمادگی کارگزاران جهت خدمات رسانی

هم اکنون عضو شوید !