خبر

فروش بلیط آتش بازی شب کریسمس

به گزارش خبرگزاری روزنامه گاردین چاپ انگلیس، بوریس جانسون، شهردار لندن اعلام کرد که تعداد ۱۰۰ هزار بلیط برای تماشای آتش بازی شب سال نو در لندن فروخته خواهد شد و همه افرادی که قصد تماشای این مراسم را دارند باید بلیط تهیه کنند. به گفته او قیمت هر بلیط ۱۰ پوند است.
این تصمیم درحالی از سوی شهرداری لندن اتخاذ شده است که تماشای آتش بازی سال نو در لندن تا سال گذشته برای همه رایگان بود. بر اساس این خبر سال گذشته حدود ۵۰۰ هزار نفر برای تماشای این آتش بازی به مرکز شهر لندن آمده بودند.
شهردار لندن در این باره توضیح داده است که «مراسم آتش بازی شب سال نو لندن نه تنها در پایتخت انگلستان بلکه در تمام طرفدار دارد. قصد ما این مراسم با امنیت و لذت بخش برای سالیان آینده نیز ادامه داشته باشد».
جانسون گفته است که این تصمیم را پس از مشاوره با همکارانش اتخاذ کرده است و فروش بلیط برای این مراسم به مدیریت تعداد جمعیت حاضر کمک خواهد کرد. همچنین تجربه ای جدید در آتش بازی سال نو لندن خواهد بود. همچنین برای کسانی که نتوانسته اند بلیط حضور در این مراسم را تهیه کنند، مراسم آتش بازی بصورت زنده از طریق تلویزیون خواهیم شد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *