معرفی تورها

معرفی تور بزرگ ترکیه

تور بزرگ ترکیه

تور ۱۳ روزه دور ترکیه – استانبول به استانبول

ist-info

تور شما شامل موارد زیر است
گشت ها دیدارگالیپولی ،کاناکال،تروا،ازمیر،کوش آداسی،پاموکال،کاروانسرای ایگزیکاراهان،قونیه،کلیساهای سنگی در گوریم،آنکارا،مزار شاه میداس در گوردیون،بورسا
مناظر تماشایی :قلعه پنبه ای در پاموکال
راهنماها:راهنماهای محلی برای گشت در شهر استانبول .حضور مدیر تور هنگام گشت
جابجایی:پروازهای برنامه ریزی شده بر فراز اقیانوس اطلس وانتقال از فرودگاه در استانبول.گشت به وسیله اتوبوسهای اختصاصی درجه یک مجهز به سیستم خنک کننده.سفر دریایی با کشتی در تنگه داردانل وخلیج ازمیر.
هتل ها:استانبول هتل گراند هلیج،کاناکال هتل آپریس،کوش آداسی گراند اوندر،ناحیه دنیزلی هتل هاراکلزدر پاموکال،قونیه پاشاپارک،کاپادوجیا آلتینیازی،آنکارا رادیسون بلو،بورسا المیرا
وعده های غذایی:صبحانه های بوفه،هشت شام

روز اول،یکشنبه:ورود به استانبول ترکیه.ورود به هتل خود شب هنگام مدیر تور و همسفران خود را ملاقات خواهید کرد.

روز دوم،دوشنبه:استانبول گالیپولی کاناکال.درکناردریای مرمره به گرف گالیپولی در بخش اروپایی تنگه داردانل حرکت خواهید کرد.از گورستان انزاک ویکی از مکانهای جنگ خونین جهانی اول بازدید خواهید کرد.پس از آن یک سفر دریایی کوتاه به طرف آسیای صغیر خواهد داشت وشب را در کانال اقامت خواهید کرد.

روز سوم،سه شنبه:کاناکال تروا ازمیر کوش اداسی ابتدا از ویرانه های شهر افسانه ای تروا دیدن خواهید کرد.سپس به سوی جنوب به طرف خلیج زیبای ادرمیت خواهید رفت که امکان دیدن جزیره لسبوس را از راه دور فراهم خواهد کرد.از میان جنگلهای کاج و بلوط وهمیشه بهار عبور کرده وبطرف ازمیر خواهید رفت جاییکه گشت آشنایی با محل در برگیرنده ناحیه کارسیاکاست.از این محل تا هتل شما در کوش آداسی راهی نیست.

روز چهارم،چهارشنبه:تفریح در کوش آداسی.از این مکان تفریحی زیبا که بین افسس وپرین باستانی قرار گرفته واز موهبت یک هوای دل انگیز وسواحل سفید شنی برخوردار است لذت ببرید.

روز پنجم،پنجشنبه:کوش آداسی پاموکال ناحیه دنیزلی.پس از عبور از آیدین وارد محلی خواهید شد که <پیچ وخم یونانی>نامیده میشود.و حاصلخیزترین منطقه ترکیه است.اولین توقف صبحگاهی خود رابرای گشت سیاحتی اختیاری در مکان باستانی افرودیاسیس خواهید داشت که در اطراف دهکده گیره پراکنده است.از شهر دنیزلی به طرف شمال حرکت خواهید کردتا از منظره فوق العاده پاموکال به همراه ناحیه باستانی هیراپولیس دیدن نمایید.شب را در ناحیه دنیزلی خواهد گذراند.

روز ششم،جمعه:ناحیه دنیزلی قونیه حرکت در مسیرشرق به سوی دینار وسپس گذر از دریاچه آجگیل که اطراف آن را باغهای گیلاس ومزارع خشخاش پوشانده است.سپس در سر راه به طرف قونیه شاهد منظره بسیار زیبای کوهستانی خواهید بود.
روز هفتم،شنبه:قونیه گوریم کاپادوجیا همچنان به طرف شرق پیش میروید تا به فلات بزرگ مرکزی برسید که قونیه را از کاپادوجیا جدا میکند وسپس توقفی در کاروانسرای بزرگ اگزیکاراهان خواهید داشت.پس از ورود به گوریم یک گردش بعد از ظهری در کلیساهای شگفت انگیز سنگی خواهید داشت که توسط مسیحیان اولیه ساخته شده است شب را در کاچادوجیا سپری خواهید کرد.

روز هشتم،یکشنبه:کاپادوجیا گشت سیاحتی اختیاری در ناحیه بسیار زیبای کاپادوجیا.در اینجا یک آمفی تاتر طبیعی بزرگ وجود دارد که اطراف آن را صخره های نسبتا عمودی فرا گرفته که در داخل آنها ساختمانهای صومعه ای کنده کاری شده کلیساها ومخفی گاههای زیر زمینی که مسیحیان اولیه از ترس کشته شدن توسط رومی ها به آنجا پناه میبردند ایجاد شده است.

روز نهم،دوشنبه:کاپادوجیا آکسارای آنکارا حرکت امروز به طرف شمال وآنکارا از طریق آکسارای است.از یک سواری توام با آشنایی با پایتخت ترکیه لذت ببرید.گشت های اختیاری در بعد از ظهر برای بازدید از نقاط مشهور پایتخت موجود است.

روز دهم،سه شنبه:آنکارا گوردیون بورسا .از آنکارا بسوی قلمرو باستانی فریجیه در گوردیون میروید که بر اساس یک افسانه اسکندر کبیر در آنجا مشکل را حل خواهد کرد.از مزار شاه میداس نیز بازدید خواهید کرد.این مسیر به طرف بورسا واز طریق المپوس میشا ادامه خواهد یافت که به خاطر مسجد اعظم بازار سر پوشیده و بازار ابریشم خود مشهور است.

روز یازدهم،چهارشنبه:بورسا سفر دریایی استانبول حرکت صبحگاهی به طرف سواحل دریای مرمره وسپس سفر دریایی به خلیج ازمیت که به استانبول ختم میشود.هنگام بعد از ظهر از گشت سیاحتی در نظر گرفته شده به همراه دیدار از میدان ارابه رانی روم باستان ومسجد کبود لذت خواهید برد.از فرصت یک شام اختیاری بیرون محل اقامت در استانبول استفاده نمایید.

روز دوازدهم،پنجشنبه:بازارها دستفروشها و دکه های فروش بادام وپسته ،نوشیدنیهای سرد ،قهوه سیاه وبیش از آن چیزهایی که باعث میشود نتوانید در مقابل گردش در این شهر سرزنده مقاومت نمایید منظره شهر به هنگام غروب با۶۰۰مسجد مستقر در آن وتنگه بسفر فراموش نشدنی است.گزینه های ممکن شامل یک گشت صبحگاهی با قایق خصوصی در تنگه بسفر و گشت تاریخی در استانبول در بعد از ظهر است.

روز سیزدهم،جمعه:استانبول تعطیلات شما با صبحانه امروز به پایان میرسد/

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *