معرفی تورها

معرفی تور یونان و دریای اژه

معرفی تور یونان ودریای اژه

تور ۱۵ روزه یونان

همراه گشت ۴ روزه میکونوس – کوش آداسی – پاتموس – رودس – کرت – سانتورینی

تور یونان
تور یونان و دریای اژه

تور شما شامل موارد زیر است:
گشت ها:دیداراز اپیدوروس ، اسپارتا ، میسترا ، اولمپیا ، دلفی ، کالدمباکا ، متیورا ، میکونوس ، کوشاداسی ، پاتموس ، رودس

مناظر تماشایی: پلوپونیس ، قله پارناسوس ، کوههای آرکادی , کانال کورینث ، پل ریون ، آنتیریون

راهنماها:راهنماهای محلی برای گشت در شهر آتن ومسینا حضور مدیر تور حرفه ای هنگام گشت

وعده های غذایی:صبحانه های بوفه ،سه شام
روز اول،شنبه:ورود به آتن در یونان ورود به هتل خود باقیمانده روز در اختیار شماست تا سیاحت را در پایتخت یونان آغاز نمایید
روز دوم،یک شنبه:روزی که به شکل دلخواه خود آن را خواهید گذراند.شما همچنین میتوانید به عنوان یک گزینه گشت در جزایر اژینا هیدرا وپوروس را انتخاب نمایید به هنگام شب آزاد خواهید بودتا از محیط پر شور ونشاط شهر در ناحیه پلدکای قدیم با خیابانهای باریک آن به همراه آوای موسیقی بوزوکی لذت ببرید.
روز سوم،دوشنبه:آتن کورینث اپیدوروس نوپلیا به گشت سیاحتی آتن ملحق شوید که خصوصیت بارز آن مناظر تماشایی این پایتخت باستانی به همراه دیدار از آکروپولیس است.سپس بسوی غرب و بطرف کانال کورینث خواهید رفت.سفر به آرگولیس که بایک توقف در اپیدوروس همراه است. دیدار از فضای نمایش روبازی که هنوز هم ۱۴۰۰۰تماشاگر را در خود جای میدهد سپس حرکت بسوی ساحل واقامت شبانه در نوپلیا.
روز چهارم،سه شنبه:نوپلیا میسنا اسپارتا صبح این روز رابا لذت همراه با گردش در میسنا در معیت یک راهنمای محلی آغاز مینمایید ،شهری قلعه مانند که توسط خدایان نفرین شده ،اما مملواز طلا و پادشاهان جنگجوست.حرکت بسوی جنوب هنگام بعد از ظهر در عمق پلوپونیس و بسوی اسپارتا جهت اقامت شب هنگام است.
روز پنجم،چهارشنبه:اسپارتا میسترا المپیا نکته برجسته صبح این روز شما در برگیرنده گشت وگذار در قلعه قرون وسطایی بیزانس در میستراست که زمانی به فلورانس شرق شهرت داشت.هنگام بعد از ظهر بسوی المپیا حرکت خواهید کرد.
روز ششم،پنجشنبه:المپیا پاتراس دلفی نقطه تمرکز گشت در المپیاست جاییکه ورزشکاران دوران باستان به افتخار سلطان خدایان نمایش اجرا میکردند.در جریان گشت سیاحتی اختیاری در این محل با تاریخچه بازی های المپیک بیشتر آشنا میشوید بعد از ظهر بسوی شمال و به طرف پاتراس خواهید رفت که مرکز پلوپونیس وبزرگترین بندر غربی است.سپس با گذشتن از پل تماشایی ریون آنتیریون و از میان دهکده های ماهیگیری زیبا وبدیع ساحل جنوبی به طرف سرزمین اصلی ودلفی اسطوره ای خواهید رفت.
روز هفتم،جمعه:دلفی کالد مباکا در بر گیرنده گشت اختیاری صبح هنگام در محل باستان شناسی در دلفی است.حرکت در بعد ازظهر بسوی شمال از طریق لدمیا بطرف تریکالد در تسالی که به اقامت شب هنگام در کالدمباکا ختم میگردند.
روز هشتم،شنبه:کالد مباکا متیورا آتنسواری کوتاه بطرف متیورا که مجموعه ای از ساختمان های صومعه ای است که به شکلی فراموش نشدنی در یک خط مستقیم بر روی یک سری ساختارهای صخره ای از پایین به بالا قرار گرفته اند.این دیدار در نظر گرفته شده برای شما مسلما نقطه بر جسته این روز خواهد بود.سپس به طرف جنوب و از طریق لدمیا بسوی آتن حرکت خواهید کرد تاشب را در آنجا بگذرانید.
روز نهم،یکشنبه:آتنیک روز کامل تفریحی در آتن جهت سیاحت نقاط نادیده شهر یا شاید ملحق شدن به یک گردش اختیاری.
روز دهم،دوشنبه:آتن پیرائوس <سوار شدن به کشتی>میکونوس سوار شدن به کشتی در صبح زود وگذراندن بعد از ظهر جهت گشت دریایی در ناحیه اژه ورود عصر هنگام به میکونوس که یک جزیره گرانیتی وبارزترین نمونه در مجمع الجزایر یونان است.خانه های مکعب شکل آسیاب های بادی و صومعه ها ظاهرا سبب نورانی شدن بیشتر جزیره میشوند.میتوانید مدتی رابا سر زدن به اطراف شهر بگردید واز زیبایی جاودانی آن لذت ببرید.
روز یازدهم،سه شنبه:کوشاداسی در ترکیه وپاتموس در یونان دو بندری که امروز از آن دیدن میکنید.ابتدا کوشاداسی در ساحل ترکیه است .در جریان یک گشت صبحگاهی اختیاری از حفاری های بسیار زیبای مربوط به دوران امپراطوری یونان روم و بیزانس در افسس دیدن خواهید کرد.سپس به جزیره بسیار کوچک یونانی پاتموس می روید که در آن سنت جان مقدس وحی را به رشته تحریر در آورد .صومعه قرن یازدهم این محل به همراه مجموعه دست نوشته های ارزشمند آن بواقع دیدنی است. روز دوازدهم،چهارشنبه:رودس، کشتی کروز در رودس پهلو میگیرد که بزرگترین جزیره در مجمع الجزایر دودکان ومحل استقرار مجسمه عظیم الجثه رودس است که یک مجسمه ۳۵ متری است که در جریان زلزله ای درسال ۲۲۴قبل از میلاد مسیح ویران شده است.تمام روز به بازدید از جزیره رودس اختصاص داده میشود.بازدید از مناظر این شهر قدیمی تاریخی به همراه قلعه ها وقصرهای ساخته شده توسط شوالیه های سنت جان در جریان جنگ های صلیبی برای این روز در نظر گرفته شده است.گزینه دیگر ملحق شدن به یک گردش اختیاری در لیندوس ومعبد زیبای آتنا .ودر صورتیکه تماشا از مناظر را در نظر ندارید سواحل آفتابی و مراکز پرزرق و برق خرید در فاصله نزدیکی از بندر قرار گرفته اند.کشتی در زمان صرف شام از رودوس حرکت خواهد کرد. روز سیزدهم،پنجشنبه:کرت سانتورینی دیدار صبحگاهی از هراکلیون در جزیره کرت چند کیلومتر دورتر کنوسوس قرار دارد که مرکز تمدن باستانی مینوان در ۳۰۰۰سال پیش از میلاد مسیح بوده است یک گردش اختیاری را میتوانید رزرو نمایید. بندر بعدی سانتورینی یعنی <مروارید سیاه اژه>است.گشت اختیاری درساحل شما را به روستای اویا در فراز صخره ها خواهد برد که یکی از نفس گیرترین مناظر جهان را دارد.
روز چهاردهم،جمعه:پیرائوس ” پیاده شدن از کشتی ” آتن ورود به پیرائوس در اوایل صبح حرکت به طرف آن.در اینجا فرصت بیشتری برای بازدید از نقاط نادیده شهر یا خرید دقایق آخررا خواهید داشت.
روز پانزدهم،شنبه:تور شما با صبحانه امروز به پایان میرسد.

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *