خبر

هتل حیوانات افتتاح شد

احداث هتل حیوانات با ۱۲۵ سوییت سگ و ۲۵ آپارتمان ویژه گربه‌ها

این هتل ویژه حیوانات که آوریل ۲۰۱۵ افتتاح می‌شود، درواقع بهشتی برای حیوانات خانگی است که علاوه برامکانات اقامتی و تفریحی برای حیوانات، تسهیلاتی هم برای مشتریان و صاحبان حیوانات خانگی دارد. همانند پارک تفریحی و یک پارکینگ خارج از هتل که درعین حال ورودی خاص خود را درهتل دارد.

هتل “بهشت حیوانات خانگی” درجکسون ویل فلوریدا درمساحتی بالغ بر ۱۸۰۰۰ متر مربع درنیم مایلی فرودگاه بین‌المللی اورلاندو اخیرا دست به احداث ۱۲۵ سوییت ویژه سگ و ۲۰ آپارتمان کوچک و مجزا ویژه گربه زده است .
این شرکت قصد دارد با ایجاد تسهیلات بیشتر همانند افزودن یک استخر شنا، ایجاد زمین چمن مصنوعی برای بازی و سایبان‌ها و امکانات دیگربرای دسترسی آسان ، مشتریان بیشتری را بخود جلب کند اما قصد اصلی” گیلز مکلور” پیمانکار عمومی این شرکت آن است که این هتل را به بهشت حیوانات خانگی مبدل کند.
طبق طرح‌های پیش بینی شده برای تامین تسهیلات جدید دراین هتل، اقامتگاه “بهشت حیوانات” دارای ۱۰ هتل مجلل ویژه حیوانات در فلوریدا می‌شود که درصورت اتمام کار، این کمپانی مجموعا ۲۱ اقامتگاه ویژه حیوانات درشش ایالت امریکا و بیش از ۴۰۰ پرسنل فعال درزیرمجموعه خود خواهد داشت.
“جوی روگیریو” مدیر بهشت حیوانات خانگی اورلاندو می‌گوید: «طبق مدل کسب و کار منحصربفردی که برای بهشت حیوانات خانگی درنظر داشته‌ایم تمامی این اقامتگاه‌ها درنزدیکی فرودگاه‌های بزرگ ساخته شده‌اند به نحوی که تمام امکانات راحتی و رفت و آمد آسان برای مسافران هوایی را فراهم آورد و همچنین فضای وسیعی برای ارائه خدمات به مشتریان محلی مان باشد.»
شرکت اقامتگاهی اورلاندو شرکتی است که درسال‌های اخیر درزمینه ارائه و ساخت اقامتگاه‌های ویژه حیوانات ونیزارائه خدمات تفریحی و شبانه روزی به صاحبان حیوانات خانگی تجارت پرسودی داشته است.
این شرکت با به کارگیری کارکنان مجرب درزمینه کار با حیوانات به علاوه ارائه خدمات ۲۴ ساعته برای خدمات دامپزشکی و متخصصان نگهداری از حیوانات خانگی‌، تامین سوییت‌های مجلل ویژه با تمامی امکانات لوکس مرتبط با نگهداری حیوانات خانگی برای صاحبان این حیوانات، بهشتی برای حیوانات ایجاد کرده است که درآن مشتریان می‌توانند ضمن استراحت و استفاده از همه امکانات تفریحی در هتل با استفاده از تلوزیون‌های مداربسته و انواع روش‌ها و فناوری‌های مدرن حیوانات خود را زیرنظر بگیرند.
این هتل دارای یک استخر بسیار بزرگ و محوطه سبزوسیع ویژه سگ‌هاست.

hotel-heyvan

مرتبط با:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *