خبر

پلمپ ۵۳ سایت و آژانس گردشگری

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ۵۳ آژانس‌ و سایت‌ گردشگری را که بدون مجوز فعالیت می‌کردند، برای پلمپ شدن به نیروی انتظامی معرفی کرد.

برخورد با سایت‌ها و اشخاصی که بدون مجوز، تور اجرا می‌کنند و تعداد آن‌ها نیز هر روز در حال افزایش است، همواره درخواست صریح فعالان و آژانس‌های مجاز گردشگری بوده تا با ناهنجاری‌ها برخورد، قیمت‌ها کنترل و تورها نیز سامان‌دهی شود.

بررسی‌های کمیته‌ی سامان‌دهی دفاتر خدمات مسافرتی برای شناسایی دفاتر، اشخاص و سایت‌های اینترنتی غیرمجازی که به برپایی تورهای گردشگری بدون مجوز رسمی و قانونی اقدام می‌کنند، هم‌چنان ادامه دارد.

اسامی این سایت‌ها، گروه‌ها و دفاتر گردشگری غیرمجاز که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری آن را در اختیار ایسنا قرار داده، به این شرح است:
باشگاه ققنوس از اصفهان. هرم تبریز، اطهر، آذرجوان و آذرکوه از تبریز
نسیم طبیعت ایران، طبیعت ایران، کلوان، البرز، Group Iran Alive، آوا استار، دوربین دات‌نت، باران کوه، گروه پرواز، گروه گردشگری آنوبانینی، ساده سفران، زیگورات، گروه فرود، هرمینا گروپ، گاتا گروپ، ژیوار، گروه ژابیز، تور گردشگری (تبلیغ در فیسبوک)، گروه طبیعت‌گردی شانای، ریوار،‌ چیلیک، جانستون، گروه مینورام، مجله‌ی کوه (به‌دلیل انتشار تبلیغ تورهای غیرمجازشیوار کوهستان، گروه گاندو، گروه ققنوس، گروه نقش کوه پرشیا، گروه لوتوس، گروه ساتراپ، تورهای طبیعت‌گردی، گروه گردشگری طبیعت، سهندتور، کلارنگ، آفاق تور، تور گردشگری، توران تور، سروشت تور، هم‌هوای آفتاب و ایده‌های نو از استان تهران.

منبع: ایسنا

مرتبط با:

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. دوستان خوب در یکتا مسنجر ازاینکه اطلاعات و اخبار توریستی برای من میفرستید ممنون منهم سعی میکنم که از تجربیات سالهای گذشته و خصوصا” پایتخت تابستانی کیانیان که در همین نزدیکی های تهران با ۵۰ دقیقه رانندگی به آن میرسید و یک منطقه توریستی اعلام گردیده. شما و اعضای شما را با آن آشنا نمایم. برای همگی شما ها آرزوی سلامتی و موفلقیت دارم. شاد و سرفراز باشید. ضممنا” استدعا دارم دوستانی که مطلب و یا گزارشی از یک همایش و یا نقطه نظر ی دارند را شماره شان را یک ایمیلشان را در دسترس قرار دهید تا مبادله اطلاعات و مذاکره داشته باشیم. با سپاس فراوان : علیرضا حاجی اشرفی / راهنمای گردشگری و دبیر انجمن توانمندیها ، خدمات و توسعه گردشگری تهران / :yahoo: 09123586983

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *